Дні Європи в Україні

Проєкт — Hug a tree

Працюємо у колаборації з навчальним закладом Чехії. Проєкт має на меті привернути більше уваги для стареньких, які не мають допомоги від своїх рідних та близьких.

До міжнародної акції “Hug a tree” долучились і учні нашого НВК. Діти з особливою увагою вирішили віднестися до запропонованої нашими колегами з Чехії співпраці та зробили світлини.

До акції залучені й інші європейські школи, що робить нашу співпрацю більш значущу, адже беручи участь у таких проєктах до Дня Європи в України, діти розширюють кордони свого пізнання, знайомляться з іншими культурами, заводять цікаві знайомства.

Вчителі НВК 157 долучаться до проведення тематичних заходів до Дня Європи, залучають дітей до вирішення проблематики на згуртованому рівні, адже teamwork є одним з ключових підрозділом навичок 21 століття, якими має володіти претендент, щоб бути успішним та конкурентоспроможним на ринку праці в майбутньому.

Щиро вдячні за співпрацю з учнями та вчителями!

Проєкт — Міжнародне листування

У рамках проведення тематичних заходів до святкування Дня Європи в України, учні та вчителі НВК 157 підтримують міжнародний проєкт, що був започаткований нашим навчальним закладом у вересні поточного навчального року.

Листування є цікавим способом відродження писаного тексту, креативним видом сучасного спілкування на фоні диджиталізованих аплікацій соціальних мереж. Діти знаходять друзів, підтримують зв’язок, практикують іноземну мову. Ось до Snail Mail долучилась вчителька Amanda з Лондона.

Проєкт — Universite Bordeaux

Налагодження міжнародної співпраці є одним з пріоритетів роботи нашого НВК, адже вивчення іноземних мов, інтеграції у міжпредметні курси та дисципліни є важливими аспектами сьогоденного сучасного життя.

Буремність задає темп, якому мають відповідати персоналії для отримання бажаної професії. У заходах до Дня Європи є співпраця з Universite Bordeaux, а саме з відділенням журналістики.

Профорієнтація для учнів ліцею є важливим чинником для майбутньої професії.

Проєкт — Magyar Iskola Woking

Дні Європи в Україні — це чудова нагода знайти справжніх друзів з-за кордону, з якими, в умовах, що пропонує нам сьогодення, є можливість вже зараз зустрітись через Zoom  або інші аплікації.

НВК 157 у співпраці з закладом освіти з Угорщини. Сучасно, що діти мають можливість для спілкування.