#Проєкт з посткросінг під назвою Snail Mail бере старт у НВК 157 у цьому навчальному році.
2019-2020 нр був надскладним в умовах пандемії. Учні змушені були перейти на дистанційне навчання. Багато дітей відчували потребу у спілкуванні у зв’язку з самоізоляцією.
Самоізоляція, на думку психологів, може вражати три критичні компоненти психічного здоров’я: почуття автономії, почуття зв’язку з іншими/спорідненість, компетентність/відчуття ефективності. Вчителі взяли за мету підбадьорити дітей і налаштувати на позитивний початок нового навчального року.
У FACEBOOK спільноті був створений пошук небайдужих вчителів, які проживають за кордоном і мають такі самі хвилювання за дітей. Через обмін адресами вже першого вересня до НВК 157 надійшло 7 поштових листівок з вітаннями щодо початку навчального року з Каліфорнії, Невади, Нью-Джерсі, Нью-Йорка, Техасу, Флориди та зе кепітал оф Great Britan — Лондона.
Сьогодні діти 5.4 класу писали лист до штату Флорида. З нетерпінням чекаємо на відповідь!