З 2020 року НВК 157 є учасником навчальної програми Європейського Союзу, під назвою eTweening

Програма сприяє встановленню зв’язків та співпраці між школами Європи, завдяки використанню інформаційно-комунікативних технологій.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проєктів.

Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

Партнерське агентство підтримки програми було обране Міністерством освіти України.

Перший проєкт, у якому НВК 157 бере участь — це проєкт під назвою UNLIMITED GREEN INFINITE BLUE, що охоплює теми краси рідної землі, поважне ставлення до неї задля збереження природи та навколишнього середовища.

Над проєктом працюють 5-ті класи нашої школи в інтеграції з вчителями іноземної мови та інформатики.