Проєкт посткросінгу між учнями НВК 157 та навчальними закладами з усього світу

Деталі проєкту та історія виникнення.

Проєкт був започаткований у 2020-2021 навчальному році. Цей рік був надскладним в умовах пандемії.

Учні змушені були перейти на дистанційне навчання. Багато дітей почали відчували нестачу соціального зв’язку.

Самоізоляція, на думку психологів, може вражати три критичні компоненти психічного здоров’я: почуття автономії, почуття зв’язку з іншими/спорідненість, компетентність/відчуття ефективності.

Вчителі взяли за мету підбадьорити дітей і налаштувати на позитивний початок нового навчального року.

У FACEBOOK спільноті був створений пошук небайдужих вчителів, які проживають за кордоном і мають такі самі хвилювання за дітей.

Через обмін адресами вже першого вересня до НВК 157 надійшло 7 поштових листівок з вітаннями щодо початку навчального року з Каліфорнії, Невади, Нью-Джерсі, Нью-Йорка, Техасу, Флориди та зе кепітал оф Great Britan — Лондона.

Інфографіка проєкту Snail Mail