Проєкт THE PLANET- рух активних та ініціативних дітей, які краще за Ґрету Тунберг розуміють, що наша планета є майбутнім осередком існування для наших потомків.

Проєктна мета полягає у розкритті особистості, духовності, моральних якостях кожної дитина. Бути свідомим мешканцем своєї планети — означає відповідати критеріям освідченої, високоморальної людини та нести у своєму серці думки та ідеї, які направляють на добрі справи.

Проєкт охоплює наступні теми:

1. Кліматичні зміни та їх наслідки;
  2. Використання тварин у підприємницькій діяльності;
  3. Сортування сміття;
  4. Правило 3R: Reduce. Reuse. Recycle;
  5. Природа та краса рідної землі (проєкт eTwinning);
  6. Відмова від пластику :використання багаторазових еко сумок та посуду, що повністю розкладається;
  7. Духовна краса людської особистості;
  8. Розвиток творчого потенціалу.

У Проєкт залучені учні 1-11 класів НВК 157. Діяльність проводиться через інтеграційні зв’язки предметів.

Вчителі у тісній кооперації ставлять за мету продемонструвати учням предметно-мовне інтегроване навчання, яке проходить через дидактичну методику CLIL (Content and language integrated learning).